Hotel Pod Zeleným dubem v Bohumíně hodnocení

Svatby

Užijte si svůj velký den v pohodlí, v okouzlujícím prostředí a s profesionály.
S pořádáním svateb svatebních hostin máme více jak dvacetiletou zkušenost. Nezapomenutelný „Den D“ jsme připravili stovkám spokojených polských a českých zákazníků. Nabízíme možnost uspořádání svatebního obřadu v prostorech společenského sálu a poskytujeme akční ceny ubytování pro hosty.

Velký sál s kapacitou až 180 lidí a menší pro 50 v kombinaci s kouzlem historické budovy jsou správnou volbou.

Proč svatbu a svatební hostinu právě u nás?

Podívejte se na naši svatební nabídku: SVATEBNÍ NABÍDKA

Objednávky:

informace, plánování, objednávky:
tel.  +420 731 288 367
mail: oslavy@podzelenym.cz

Napsali o nás:

Rostik Dajč

Měli jsme zde svatební hostinu a musíme říct, že jsme rádi, že jsme vybrali právě toto místo. Prostory penzionu jsou jako stvořené pro takovéto akce - a navíc nám prostory nádherně vyzdobili - tudíž na jedničku. A co se týká hostiny - tak bez jediné připomínky! Velice chutné, velké množství a k tomu výborná obsluha. Takže za nás určitě 5*. Děkujeme!!!

Veronika Nováková

Rádi bychom poděkovali celému personálu za skvělou organizaci naši svatby. Velké díky patří především paní Parszewské za vstřícnost a ochotu během příprav a vyhovění všem našim požadavkům. Uvítání, krásně připravená svatební tabule, výborné jídlo, výzdoba i obsluha - vše na jedničku. Všichni hosté si tohle místo pochvalovali, včetně parku kolem zámečku i možnosti ubytování. Na svatbu, oslavu nebo jen večeři v restauraci zámeček rozhodně doporučujeme.

Iva Fellerová Palkovská

Naše svatební hostina Pod Zeleným dubem byla skvělá, jídlo bylo výborné, příjemná obsluha. Velmi si ceníme také toho, že nebyl problém připravit bezlepkové a vegetariánské menu se vším všudy.

Pavla Kořínková

Děkujeme celému personálu Pod zeleným dubem za uspořádání nezapomenutelné svatební hostiny. Byli jsme velice spokojeni s obsluhou, jídlem, ubytováním, výzdobou, prostě se vším. Všichni byli moc milí, vstřícní a ochotní. Ať se Vám daří, jste jedničky! :) Pavla a Jakub Kořínkovi