Hotel Pod Zeleným dubem v Bohumíně hodnocení

Informace

Tříhvězdičkový hotel má 11 pokojů až pro 21 ubytovaných hostů. Pokoje jsou jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové, s vlastní koupelnou a sociálním zázemím, vybavené TV (české i polské programy), wi-fi připojením, ledničkou a bezpečnostní schránkou. Máme i čtyřlůžkový rodinný pokoj. Dům je plně bezbariérový. Bohumín a jeho okolí nabízí širokou škálu volnočasového vyžití pro celou rodinu.

Nacházíme se přímo u česko-polské státní hranice, jen asi 10 kilometrů od centra Ostravy a 2 kilometry od sjezdu na dálnici D1 (A1), sjezd na Bohumín. Jsme v dosahu signálu českých i polských mobilních operátorů a wi-fi připojení poskytujeme zdarma. Ceny za ubytování jsou u nás velmi příznivé, v ceně je snídaně. Zvířata jsou vítána, platí se za ně poplatek 300 Kč/noc. Ceník – viz níže.

Rezervace: +420 555 506 606
                   hotel@podzelenym.cz
                   on-line rezervační systém

Ceník pokojů (se snídaní)

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ: 950 Kč

DVOJLŮŽKOVÝ POKOJ: 1450 Kč 
1 OSOBA 1250 KČ

TROJLŮŽKOVÝ POKOJ: 1900 KČ
2 OSOBY 1600 KČ
1 OSOBA 1400 KČ

RODINNÝ POKOJ:
1 OSOBA 1700 Kč
2 OSOBY 1900 Kč
3 OSOBY 2200 Kč
4 OSOBY 2450 Kč

PŘISTÝLKA: 350 KČ

POPLATEK ZA ZVÍŘE: 300 Kč
KAŽDÉ DALŠÍ ZVÍŘE A DALŠÍ NOC: 150 KČ

DĚTSKÁ POSTÝLKA: 200 Kč

Napsali o nás:

Jan

Hotel je umístěn v tiché lokalitě Bohumína při hranicích s Polskem. Personál hotel velmi milý a vstřícný, vybavení hotelu nadstandardní. Určitě s kolegy opětovně využijeme služeb tohoto hotelu. V poměru cena : výkon naprosto skvělé.

Jana

"Starý dobrý hotel" na klidném místě. Interiér po rekontrukci- Malý jednolůžák - čistý, pohodlný, moderní. Parkování před hotelem. Recepce do 24:00 hod. Do Ostravy 10 minut autem.

Petr

Klidné místo, ochotný personál, prostorné pokoje, parkoviště v areálu, čisto, kvalita jídel v restauraci na velmi slušné úrovni, snídaně také v pořádku. Byl jsem zde zatím 2x a budu určitě služby hotelu využívat i nadále.

Hana Rakušanová

Krásná budova, velmi vkusnú interiér, milá obsluha, výborné jídlo, čistý pokoj - velká spokojenost. Díky, rádi se budeme vrácet.

Tereza Sýkorová

Hotel je překrásný, ve stylu secese, pokoje prostorné, čisté. Pivní lázně skvělé, s manželem jsme si konečně odpočinuli :-).V hotelu se konají i koncerty a měli jsme tu čest poslechnout si naživo Oderberg quartett a ještě teď nás mrazí, nádhera. Personál hotelu je vstřícný a ochotný. Ale nejvíc nadšení jsme byli z kuchyně, tak dobré jídlo jsme už dlouho nejedli, vše vyladěné k dokonalosti. Tohle místo můžeme všem jen doporučit, určitě jsme tu nebyli naposledy :-)

Jana Hasoňová

S přítelem jsme tady strávili dvě noci a musím říct, že se nám nechtělo domů. Budova je nádherně zrekonstruovaná, ubytování krásné, personál milý. Dvě hodiny v pivních lázních byly luxus plus :-) Moc milá obsluha, příjemné a krásné prostředí, koupel voňavá a místní pivo Oderberg vynikající! V hotelové restauraci jsme večeřeli oba večery a jídlo nás naprosto ohromilo! Lahodilo jak oku, tak především chuťovým buňkám. Naše velká poklona šéfkuchaři. :-) Protože jsme pobyt měli na Velikonoce, mohli jsme kromě místního piva ochutnat i zelené pivko Skřečoňský žabák z nedalekého pivovaru a taky dobrota. Podtrženo sečteno...hodnotíme pěti hvězdičkami, protože víc jich tady není. Byl to super zážitek a určitě se rádi vrátíme!!! Díky :-) Jana a Milan